eN


FuTURIZMAS

Parduotuvės FuTURIZMAS atidarymas - Liepos 21 d. 12 val

http://blogas.zemat.lt/?page_id=729

"Mūsų amžiuje sparčiai besivystanti technika visai aplinkai uždeda naują antspaudą. Keičiasi architektūros formos, interjeras, baldai, drabužių fasonai bei medžiagos. Todėl kas vakar atrodė gražu, šiandien jau neįdomu, nepatrauklu.
Šiandieninė mūsų estetinė tikrovė gana sudėtinga ir, aišku, ne be prieštaravimų. Dar daug kur reikia atsikratyti miesčioniško skonio palikimo. Juk dar dažnai vadovaujamasi tradiciniu buržuazinės estetikos principu: skonis yra subjektyvus dalykas, dėl kurio neva nesiginčijama" (1969 Moters kalendorius, leidykla "Mintis", 1968 Vilnius)

Parduotuvė skirta intravertiškam turizmui tyrinėti, atsisakant tradicinių buržuazinės estetikos principų, taip pat parduotuvė veiks kaip moterų klubas.
Atidarymo metu visą dieną veiks karaoke, dainuosime ir šoksime pagal moterų dainas. Nakvynė pagal susitarimą. Bilieto kaina į vakaro diskoteką - 15lt (su nakvyne - 25lt)


Dėl platesnės informacijos teirautis, taip pat suteiksime informaciją, kaip atvykti, kaip rasti ir kaip nepasiklysti ir t.t.:
zeimiudvaras@gmail.com
+37062690408


Mūsų adresas:
Draugystės g. 28
Žeimių mstl.
Jonavos raj., Kauno apskr.

<<