eN


REST AU RER FINIT I ON

REST AU RER FINIT I ON

ATIDARYMO LAIKAS:
Trečiadienis, Kovo 30, 2011

LANKYMO LAIKAS:
Šeštadieniais, Kovo 26 - Balandžio 2, 2011

Žeimių dvaro sodyba
Žeimiai, Jonavos raj., Kauno apsk.
Draugystės 33
LT - 55384
zeimiudvaras.lt

REST AU RER FINIT I ON yra viena iš dOMAS nOREIKA gALLERY parodų skirtų įforminti ir reprezentuoti tarptautinį Žeimių dvaro sodybos vaizdinį. Šio reliacinio įvykio metu dalyvaujant Karališkojo Stokholmo menų instituto nariams (KKH) bus pristatoma menininkų viešbučio koncepcija, tapybos kūrinių kolekcija. Po tapybos pristatymo vyks atvira vietos bendruomenės ir dalyvių diskusija.

APIE KARALIŠKAJĮ STOKHOLMO MENŲ INSTITUTĄ:

http://www.kkh.se

APIE DNG:

DOMAS NOREIKA GALLERY

Galerija vykdo išskirtinai parodinę veiklą ir yra orientuota į virtualius šiuolaikinės kultūros reiškinius reprezentuojant kolektyvinio meno sampratas bei komunikacijos ir kolaboravimo tarp skirtingų bendruomenių strategijas. Išskirtinis dėmesys skiriamas fiktyvių kultūros projektų vizualinio produkto viešinimui.

Galerijos struktūra:

Vykstančios parodos vienu metu pristatomos tiek virtualioje internetinėje duomenų bazėje, tiek realioje parodinėje erdvėje, pabrėžiant šių erdvių santykinumą ir sąlygiškumą. Galerija savo buvimą ir įvykius suvokia bet kurioje vietoje, bet kuriuo laiku ir bet kokia forma. Kita vertus, galerijos pagrindas yra Žeimių dvaro sodybos erdvinė struktūra ir ŽemAt internetinė duomenų bazė. Abstraktus ir kontekstualus šio pagrindo ribų suvokimas lemia ekspozicines vertes, parodų funkcionalumą ir informatyvumą.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŽemAt

Žeimių dvaro sodyba
Žeimiai, Joavos raj., Kauno apsk.
Draugystės 33
LT - 55384, LIETUVA
Žeimių Dvaro Sodybos Akcionizmas- Akcija: sexttilion euros, represent, Co-operation, tAmeŽ
/ Žeimiai Manor House Actionism - Action: sexttilion euros, represent, Co-operation, ŽeimAt

Projekto dalys: DEVELOPMENT, THIRD PARTIES, Ilegall, COURT SHIP, FORCE ASSOCIATION, JOIN NOW, ANALITINIS MENAS

<<